Magdalena Teterycz

Miłośniczka papieru

Poznajmy się

Cześć, tu Magda!

Zajmuję się projektowaniem i wykonywaniem papeterii okolicznościowej.

Jeśli podoba Ci się estetyka moich projektów, zaproś mnie do bycia częścią ważnych wydarzeń w Twoim życiu.

Moja oferta

Pracownia Luna powstała z miłości do papieru. Zawsze staram się zrozumieć pragnienia klientów i sprawić, by poczuli się wyjątkowo. Chętnie dopasowuję istniejące wzory do potrzeb konkretnej osoby. Rozumiem jak ważne potrafi być znalezienie tego idealnego odcienia zieleni 🙂

Tworzę również projekty indywidualne. Jeśli chcecie, mogę zaprojektować niepowtarzalne zaproszenia i pozostałe dodatki specjalnie dla Was. To świetny sposób abyście poczuli się wyjątkowo w tym szczególnym dniu oraz doskonała pamiątka, do której będziecie wracać z przyjemnością.

W zasadzie uważam każde zamówienie za indywidualne i takie mam podejście. Jakość, nie ilość, jest dla mnie najważniejsza. Do końca pozostaję otwarta na Wasze pomysły i uwagi. Szczerze doradzam, gdy zapytacie mnie o zdanie.

Zaproszenia ślubne, papeteria ślubna personalizowana - różne kolory kopert

Doświadczenie

Posiadam 5 lat doświadczenia w branży poligraficznej. Przez moje ręce przeszło wiele arkuszy papieru. Przy realizacji Waszych zamówień współpracuję z profesjonalną drukarnią. Możecie być spokojni o jakość druku i materiałów, z których korzystam.

Mimo zmiany branży postanowiłam kontynuować poligraficzną przygodę. Czuję silną potrzebę tworzenia rzeczy namacalnych, angażujących zmysły.

Dzięki Wam jest to możliwe!

naturalny pierścionek zaręczynowy

Bądźmy w kontakcie