w tym wyjątkowym dniu

Oprawa uroczystości

Zadbaj o wyjątkową aurę tego dnia. Przekonaj się jak papeteria ślubna wpływa na nadanie imprezie pożądanego przez Was charakteru. Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach.

Winietki

Poza oczywistym praktycznym zastosowaniem stanowią element dekoracyjny, na który każdy Gość zwraca uwagę. Winietki potrafią dopełnić, a także ożywić stół. 

To ważny element aranżacji przyjęcia, który powinien współgrać z pozostałymi dekoracjami. Nie wstydź się pytać o dodatkowe kolory papierów lub niestandardowe wykończenia.

Winietki glamour z elementem złoconym
Plan stołów w formie osobnych kart do naklejenia na lustro - laki

Plan stołów

Plan stołów to nieocenione wsparcie w zapewnieniu płynności i komfortu podczas wchodzenia na salę weselną. Niech każdy gość poczuje się doceniony i znaczący, błyskawicznie znajdując miejsce, które z myślą o nim przygotowaliście.

Wskaż dalszą drogę za pomocą numeracji stolików oraz winietek.

Numery stołów

Numery stołów ułatwiają znalezienie swojego miejsca, jednocześnie podnosząc estetykę wydarzenia. Ustaw je w widocznym miejscu. 

Sprawdź, jak można połączyć je z innymi informacjami odnośnie przyjęcia na jednym wydruku.

Numer stołu personalizowany
Menu + numer stołu + karta drinków = stand potrójny

Menu

Każda karta menu zostanie starannie zaprojektowana, by wpasować się w całą estetykę Twojego wesela. Delikatne detale i wykończenie sprawiają, że to nie tylko praktyczny element, ale również dodatkowy akcent dekoracyjny.

Umieszczone na każdym stole menu, zachęca do odkrywania kulinarnych doznań, które czekają na Twoich gości. Poinformuj ich o tym, co znajduje się w bufetach i barze, daj wskazówki odnośnie preferencji dietowych.

Zawieszki

Zawieszki na alkohol to subtelny, uzupełniający dodatek do ślubnej aranżacji. Podbij oprawę uroczystości tym drobnym akcentem.

Możesz ich użyć w celach informacyjnych do oznaczenia rodzajów trunków lub jako pomoc przy wznoszeniu toastów. Za ich pomocą nadasz charakteru butelkom, które zagoszczą na Twoim stole.

Zawieszki na papierze transparentnym z delikatną ilustracją dmuchawca.